Kontakt

Hör av dig!
Vi bjuder på kaffe eller te,
självklart med en skvätt grädde
om så önskas.
Ny kund
Hör av dig!
Kontakta oss om du har idéer eller tankar som du skulle vilja bolla med någon.
Vi tror på digitala lösningar som driver affärer - vad tror du på?
Andreas Edin
0660-43 18 01
Örnsköldsvik
Lena Jacobsson
0660-43 18 11
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
0660-43 18 00
Järnvägsgatan 8
Box 221
891 25 Örnsköldsvik
Karriär / praktik
Karriär / praktik

Är du ute efter att byta gig? Skicka in en presentation av dig själv samt ditt CV & arbetsprover. Glöm inte att beskriva hur du ser din roll och vad du söker för position hos oss. Gäller det en praktikplats, glöm inte att berätta periodens längd och vad du vill lära dig.

work@addcream.se
Vi på Add Cream
Andreas Edin
0660-43 18 01
andreas@addcream.se
Lena Jacobsson
0660-43 18 11
lena@addcream.se
Camilla Schulze
0660-43 18 02
camilla@addcream.se
Mattias Wihlner
0660-43 18 04
mattias.w@addcream.se
Mattias Edin
0660-43 18 08
mattias.e@addcream.se
Tomas Thelin
0660-43 18 00
Föräldraledig
Eric Höglander
0660-43 18 00
eric@addcream.se
Peter Püschel
0660-43 18 00
Föräldraledig
Robin Bergström
0660-43 18 00
robin@addcream.se
Mattias Hamberg
0660-43 18 00
mattias.h@addcream.se
Daniel Sjöberg
0660-43 18 12
daniel@addcream.se